"Владу отримали люди без поглядів. У тому й уся проблема": Портников назвав головну особливість Зе! команди (відео)

Так само як Зеленський і його найближче оточення раніше були "обслугою" Партії регіонів, з "таким самим успіхом" вони могли б виконувати ті самі функції у будь-якій іншій політсилі, яка була б при владі.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Визначальною особливістю команди Володимира Зеленського є відсутність у них системи власних поглядів. Про це відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников заявив в ефірі програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

"Цим людям абсолютно все рівно. Вони не є людьми з системою політичних поглядів. Вони не є політиками", - зазначив він. На думку Портникова, так само як Зеленський і його найближче оточення раніше були "обслугою" Партії регіонів, з "таким самим успіхом" вони могли б виконувати ті самі функції у будь-якій іншій політсилі, яка була б при владі.

"Ці люди могди б те ж саме робити, бути активістами, якби на момент, коли вони почали свою діяльність, головною силою була б не Партія регіонів, а "Наша Україна", а прем'єр-міністром був би не Азаров, а Тимошенко, а, скажімо, "Інтером" володіли б не ФІрташ і Хорошковський, а, умовно кажучи, Порошенко і Аваков. Зеленський з таким самим успіхом був би генеральним продюсером "Інтеру", Разумков з таким самим успіхом був би активістом "Нашої України", а Богдан би рівно з таким самим успіхом був би уповноваженим по корупції у Тимошенко, як уповноваженим по корупції в Азарова. В цьому й сутність проблеми", - пояснив журналіст.

При цьому, продовжив Портников, нова влада спирається на точно таких виборців - не на проукраїнських, не на проросійських, а на тих, "яким в принципі все одно як це буде називатися - Україна... Росія...". "Хоч Голандією назви, тільки пенсію зроби нормальну, дай на євроблясі їздити і зарплату плати. Й не мороч голову".

Джерело: Еспресо.ТV

Розрив між кандидатами зовсім невеликий: Екзит-пол показав результати фіналу виборів президента Польщі

неділя, 12 липень 2020, 22:44

Планується, що переможця зможуть остаточно оголосити вже в понеділок, 13 липня.​. Однак його опонент, мер Варшави Рафал Тшасковський набрав 49,6%. Явка на виборах склала 68,9% – це рекордний показник в історії незалежної Польщі. Зазначається, що похибк...

Єрмак із Зеленським топочуть ногами: "О Минских соглашениях. За что Резников "получил по голове", - екс-нардеп Денисенко

неділя, 12 липень 2020, 22:28

Віце-прем'єр не готовий здавати Україну, як вірогідно сподівалися ті, хто просував його на цю посаду, вважає автор. "Поговорил со своим знакомым, известным дипломатом, который на правах анонимности объясняет нынешнюю ситуацию следующим образом: «Думаю,...