"Владу отримали люди без поглядів. У тому й уся проблема": Портников назвав головну особливість Зе! команди (відео)

Так само як Зеленський і його найближче оточення раніше були "обслугою" Партії регіонів, з "таким самим успіхом" вони могли б виконувати ті самі функції у будь-якій іншій політсилі, яка була б при владі.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

Визначальною особливістю команди Володимира Зеленського є відсутність у них системи власних поглядів. Про це відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников заявив в ефірі програми "Суботній політклуб", передають Патріоти України.

"Цим людям абсолютно все рівно. Вони не є людьми з системою політичних поглядів. Вони не є політиками", - зазначив він. На думку Портникова, так само як Зеленський і його найближче оточення раніше були "обслугою" Партії регіонів, з "таким самим успіхом" вони могли б виконувати ті самі функції у будь-якій іншій політсилі, яка була б при владі.

"Ці люди могди б те ж саме робити, бути активістами, якби на момент, коли вони почали свою діяльність, головною силою була б не Партія регіонів, а "Наша Україна", а прем'єр-міністром був би не Азаров, а Тимошенко, а, скажімо, "Інтером" володіли б не ФІрташ і Хорошковський, а, умовно кажучи, Порошенко і Аваков. Зеленський з таким самим успіхом був би генеральним продюсером "Інтеру", Разумков з таким самим успіхом був би активістом "Нашої України", а Богдан би рівно з таким самим успіхом був би уповноваженим по корупції у Тимошенко, як уповноваженим по корупції в Азарова. В цьому й сутність проблеми", - пояснив журналіст.

При цьому, продовжив Портников, нова влада спирається на точно таких виборців - не на проукраїнських, не на проросійських, а на тих, "яким в принципі все одно як це буде називатися - Україна... Росія...". "Хоч Голандією назви, тільки пенсію зроби нормальну, дай на євроблясі їздити і зарплату плати. Й не мороч голову".

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 4:00

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському пар...

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...