Імпорт електроенергії з Росії є ще одним підтвердженням того, що частина вищого керівництва країни, як і раніше, вважає за краще вести бізнес із країною-агресором і влаштовувати "міжсобойчики" з метою заробітку. Про це заявив колишній радник президента РФ Володимира Путіна, економіст Андрій Ілларіонов, передають Патріоти України.
"Це ще одне підтвердження того, що в українському керівництві не визначилися, що вони роблять із північно-східним сусідом: вони є жертвою агресії і ведуть війну за незалежність і суверенітет країни чи ж вони влаштовують "міжсобойчики" і заробляють на цьому гроші – іншої відповіді немає", – заявив Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна24".
За його словами, керівництво окремих органів державної влади та народні депутати в ситуації з імпортом, вважають за краще вести бізнес із країною-агресором всупереч національним інтересам.
"Це означає, що частина українського керівництва воліє вести бізнес з агресором. На жаль, це було в попередні роки неодноразово і зараз це набуває нового звучання", – додав ексрадник Путіна.
Нагадаємо, 5 травня Україна знову відновила закупівлі російської електроенергії транзитом через Білорусь. 15 квітня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про заборону імпорту електроенергії з Росії та Білорусі. 26 квітня проєкт закону передано на підпис президенту Володимиру Зеленському.
Проєкт закону надає НКРЕКП повноваження анулювати підсумки аукціонів із доступу до міждержавних ліній електропередачі для імпорту з Росії та Білорусі.
Раніше імпорт струму з Росії та Білорусі критикував особисто президент Володимир Зеленський, однак закупівлю російсько-білоруської електроенергії публічно захищав глава НКРЕКП Валерій Тарасюк під час останнього виступу в парламенті в лютому 2021 року.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що замість Павла Ткачука начальником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного стане Роман Качур. Про це він заявив у неділю, 19 січня, у своїх соцмережах, передають Патріоти України. Найбільше...
Сценарій того, що з часом Україна отримає кордони 1991 року, стає дедалі реальнішим. Тому що наступний президент США Дональд США заходить у сильну переговорну позицію з Росією. Про це в коментарі YouTube-каналу РБК-Україна розповів політтехнолог Тарас ...