Влаштували із цього "виставу" під "Прощання слов'янки": Росіян виселяють із школи при посольстві РФ у Варшаві

Влада Варшави виселяє школу росіян при посольстві РФ. Однак ті вирішили піти "яскраво" - під радянську пісню "Прощання слов'янки", інформують Патріоти України.

Як стверджують пропагандистські ЗМІ, влада Польщі дала росіянам час до вечора звільнити приміщення. У традиційній манері кремлівські пропагандисти пишуть про "захоплення" школи, в той час їхні співгромадяни пакують валізи під наглядом поліції. На території школи представники РФ включили "Прощання слов'янки", що викликало у місцевих правоохоронців подив. Але все наразі проходить відносно тихо.

Російський посол Сергій Андрєєв тим часом пригрозив Варшаві "протестом". "Ми знайдемо місце для продовження роботи школи. Вона продовжить роботу в інших приміщеннях дипломатичної місії.... Реакція буде...Рішення з цього приводу буде ухвалюватися в центрі".

У МЗС РФ, своєю чергою, вже істерять про "вторгнення" на територію школи і "кричуще порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини". "Настільки нахабний, що виходить за рамки цивілізованого міждержавного спілкування, крок Варшави не залишиться без нашої жорсткої реакції і наслідків для польської влади та інтересів Польщі у Росії", - йдеться в повідомленні російського міністерства.

МЗС Китаю відреагувало на питання, чи візьме КНР участь у мирному саміті щодо України в Швейцарії

понеділок, 27 травень 2024, 16:56

Китай поки не може підтвердити, що офіційна делегація їхньої країни візьме участь у Глобальному мирному саміті у Швейцарії, що відбудеться 15-16 червня. Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, повідомляє "Укрінформ". З її слів, Пекін поки н...

У когось здадуть нерви? Дрони атакували об'єкти біля палацу Путіна в Геленджику

понеділок, 27 травень 2024, 16:50

У ніч на понеділок українські безпілотники атакували об'єкти на території Геленджика в Краснодарському краї, неподалік від палацу російського правителя Володимира Путіна. . Джерело: губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, "Радио Свобода". ...