
Лавров нагадав про угоду по Донбасу, яку в Мінську підписали глава Офісу президента України Андрій Єрмак і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак. Міністр дав зрозуміти, що Кремль незадоволений затримкою з цього питання. "Я маю на увазі створення консультативної ради з представників громадянського суспільства, щоб представники громадянського суспільства та Києва, і Донбасу за участю РФ, Німеччини та Франції допомагали створювати правильну атмосферу для виконання Мінських домовленостей. Під цим, повторю, підписався пан Єрмак", - заявив Лавров.
Він уточнив, що якісь "сили" не дають українській владі виконати дану домовленість. "Влаштували скандал. І зараз це все піддається великому сумніву. Тобто, знову українські переговорники від домовленостей, як ми говоримо, відповзають", - заявив російський міністр.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...