
Російські окупанти продовжують тиснути на позиції Сил оборони у Харківській області. Однак ЗСУ успішно відбили черговий штурм ворога та спалили техніку росіян, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця".
За повідомленням ОСУВ, окупанти вкотре спробували наступати на оборонні позиції українських захисників бронетехнікою, але знову невдало. 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського відбила штурм бронетехніки ворога і завдала йому відчутних втрат.
"Воїни бригади імені гетьмана Івана Виговського влаштували загарбникам "теплий і гостинний прийом", спаливши ворожу бронетехніку так, як це робили багато разів раніше", - підкреслили в угрупованні військ. Яскраву роботу захисників мотопіхотна бригада продемонструвала на відео.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...