
Російські окупанти продовжують тиснути на позиції Сил оборони у Харківській області. Однак ЗСУ успішно відбили черговий штурм ворога та спалили техніку росіян, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця".
За повідомленням ОСУВ, окупанти вкотре спробували наступати на оборонні позиції українських захисників бронетехнікою, але знову невдало. 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського відбила штурм бронетехніки ворога і завдала йому відчутних втрат.
"Воїни бригади імені гетьмана Івана Виговського влаштували загарбникам "теплий і гостинний прийом", спаливши ворожу бронетехніку так, як це робили багато разів раніше", - підкреслили в угрупованні військ. Яскраву роботу захисників мотопіхотна бригада продемонструвала на відео.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....