Влаштували "зачистки": На Херсонщині кадировці знищують інших окупантів, які тікають із війни, - Хлань

Дедалі більше російських окупантів хочуть втекти з Херсонської області, побоюючись контрнаступу ЗСУ. Однак дезертирів розстрілюють кадировці, яких використовують як загороджувальні загони. Про це розповів радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

З його слів, для деяких окупантів зробили своєрідне "гетто". "Проводячи ротацію, вони вже не відправляють бурятів до Криму та Росії. Враховуючи те, що ті намагаються втікати й дезертувати, то їм зробили певне "гетто" в Генічеську на Арабатській стрілці. Заганяють їх і розміщують на базах відпочинку, щоб ці окупанти не могли дезертувати", – розповів Хлань. За словами радника, окупанти зазнали на Херсонщині величезних втрат, але все ще намагаються утриматися на позиціях. Зокрема, тому війська РФ посилюють особовий склад переважно за рахунок десантників.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: