Влаштували засідку: Українські морпіхи знищили ворожу техніку та живу силу (фото)

На Донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку, внаслідок чого знищили два БМП-2, один танк, 15 людей живої сили та взяли трьох полонених. Про це повідомляється на сторінці ВМС ЗС України у Facebook, передають Патріоти України.

На Херсонському напрямку українська артилерія підбила ворожий танк, який перебував у зоні відповідальності підрозділу, а бійці взяли двох полонених.

Також артилерійські підрозділи завдавали ударів по скупченню живої сили та техніці окупантів, вели контрбатарейну боротьбу. Втрати окупантів уточнюються. Майже всі полонені були примусово мобілізовані у так званій "ДНР".

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...