Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

Лукашенко увеличил число рейсов из Ирака и перебросил войска к Литве - кризис обостряетсяБілорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України.

З початку серпня в Білорусь почали літати літаки ще з трьох міст Іраку: Сулейманії, Басри, а також Ербілі. За попередніми даними, з кожного з цих міст раз в тиждень літатиме по рейсу як мінімум до кінця місяця. І це крім стандартних чотирьох рейсів на тиждень з іракської столиці - Багдада.

Паралельно з цим режим Лукашенко перекинув війська Білорусі до литовського кордону нібито в рамках навчань. Новину підтвердила прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі. Відомо, що маневри білоруси мають намір продовжувати до 12 серпня.

"Для проведення навчання створена складна, динамічна і повчальна обстановка, що дозволяє наблизити дії учнів підрозділів до можливої реальної обстановки", - повідомили в білоруському комітеті. Така активність проходить на тлі звинувачень з боку Заходу, що режим Лукашенка спеціально перекидає в Литву мігрантів з Близького Сходу для створення міграційної кризи в сусідній країні. Більш того, було оприлюднено відео, як десятки мігрантів до литовського кордону супроводжує автомобіль, наявний на озброєнні прикордонників Білорусі.

Новину прокоментував в Telegram український журналіст Ігор Соловей. "Повторюється один в один історія з міграційною кризою в ЄС пару років тому. Тоді агентура Кремля ще з радянських часів (багато іракських військових вчилися в СРСР) виступали провідниками і вели колони біженців в Німеччину. З ким поведешся, від того й наберешся", - констатував журналіст.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

Babcock International показала модель британського ракетного катеру для України

четвер, 16 вересень 2021, 23:35

Опубліковано фотографії моделі британського ракетного катера, ймовірно, для Військово-морських сил України, повідомляють Патріоти України з посиланням на кореспондента видання ShephardNews. Проєкт ракетного катера презентовано компанією Babcock Interna...