
Росіяни не лише активно будують оборонні фортифікації навколо Бєлгорода, а й активно мінують гідроспоруди загального та спеціального призначення. Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання "Харків" полковник Віталій Саранцев, передають Патріоти України.
"Це можна розцінити як "закладку" на майбутнє. Якщо, наприклад, ситуація різко зміниться і росіянам доведеться підривати дамби, щоб загальмувати просування Сил оборони України. А можна припустити й те, що РФ готує провокації на гідротехнічних спорудах, щоб надалі звинуватити Україну в екологічних та гуманітарних наслідках" – зазначив Саранцев.
За його словами, подібними діями російська влада може спробувати виправдати мобілізацію чи відвернути увагу від внутрішніх проблем. Речник ОТУ "Харків" також уточнив, що підрив дамб на Бєлгородщині може призвести до масштабних повеней, затоплення населених пунктів та екологічної катастрофи.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...