
Росіяни не лише активно будують оборонні фортифікації навколо Бєлгорода, а й активно мінують гідроспоруди загального та спеціального призначення. Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання "Харків" полковник Віталій Саранцев, передають Патріоти України.
"Це можна розцінити як "закладку" на майбутнє. Якщо, наприклад, ситуація різко зміниться і росіянам доведеться підривати дамби, щоб загальмувати просування Сил оборони України. А можна припустити й те, що РФ готує провокації на гідротехнічних спорудах, щоб надалі звинуватити Україну в екологічних та гуманітарних наслідках" – зазначив Саранцев.
За його словами, подібними діями російська влада може спробувати виправдати мобілізацію чи відвернути увагу від внутрішніх проблем. Речник ОТУ "Харків" також уточнив, що підрив дамб на Бєлгородщині може призвести до масштабних повеней, затоплення населених пунктів та екологічної катастрофи.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...