
Російський ядерний тероризм на Миколаївщині - сьогодні вночі окупаційна армія РФ обстріляла Південноукраїнську атомну електростанцію, передають Патріоти України.
Ракета впала за три сотні метрів від ядерних реакторів і через потужний вибух відключилися три високовольтні лінії електропередач, йдеться в ТСН.
На деякий час вимкнулось світло. Ударна хвиля пошкодила будівлі АЕС, вилетіли понад сто вікон. А на місці удару залишилась ось така вирва диаметром 4 метри, і два метри завглибшки.
Нині енергоблоки Південноукраїнської АЕС працюють у штатному режимі, зауважень до обладнання та персоналу, який його експлуатує, немає.
В ексклюзивному коментарі ТСН президент "Енергоатому" Петро Котін повідомив, якби рашисти атакували АЕС вдень, наслідки були б з людськими жертвами.
«270 метрів там від трьох ядерних реакторів. Такої потужності вибух він пошкодив контакти, які захищають ядерний реактор. Окрім ядерного тероризму ніяк по іншому охарактеризувати це не можна. Вони не збираються припиняти свої терористичні дії. Вони зараз фактично почнуть напади і на атомні електростанції», - заявив президент «Енергоатому» Петро Котін.
Наразі проводиться експертиза щодо того, чим саме стріляли окупанти. "Енергоатом" вже звернувся до МАГАТЕ.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...