Влучання біля трьох ядерних реакторів: "Енергоатом" повідомив про наслідки прильоту на Південноукраїнську АЕС

Російський ядерний тероризм на Миколаївщині - сьогодні вночі окупаційна армія РФ обстріляла Південноукраїнську атомну електростанцію, передають Патріоти України.

Ракета впала за три сотні метрів від ядерних реакторів і через потужний вибух відключилися три високовольтні лінії електропередач, йдеться в ТСН.

На деякий час вимкнулось світло. Ударна хвиля пошкодила будівлі АЕС, вилетіли понад сто вікон. А на місці удару залишилась ось така вирва диаметром 4 метри, і два метри завглибшки.

Нині енергоблоки Південноукраїнської АЕС працюють у штатному режимі, зауважень до обладнання та персоналу, який його експлуатує, немає.

В ексклюзивному коментарі ТСН президент "Енергоатому" Петро Котін повідомив, якби рашисти атакували АЕС вдень, наслідки були б з людськими жертвами.

«270 метрів там від трьох ядерних реакторів. Такої потужності вибух він пошкодив контакти, які захищають ядерний реактор. Окрім ядерного тероризму ніяк по іншому охарактеризувати це не можна. Вони не збираються припиняти свої терористичні дії. Вони зараз фактично почнуть напади і на атомні електростанції», - заявив президент «Енергоатому» Петро Котін.

Наразі проводиться експертиза щодо того, чим саме стріляли окупанти. "Енергоатом" вже звернувся до МАГАТЕ.

"Путін знає, що вікно можливостей" на полі бою закривається, і чинитиме максимальний тиск", - Расмуссен закликав НАТО негайно дати танки Україні

середа, 1 лютий 2023, 6:49

Останні рішення "Рамштайну" змінюють ситуацію на полі бою та водночас змушують рф збільшувати воєнний тиск на Україну до прибуття важкої західної техніки, після чого "вікно можливостей" для російських військ закриється. Про це на спільному засіданні ко...

Голови комітетів із закордонних справ країн-партнерів виступили за створення спеціального міжнародного трибуналу для Путіна

середа, 1 лютий 2023, 6:30

Низка країн демократичного світу об'єднали зусилля, щоб покарати військових злочинців Росії найвищого гатунку. В результаті проведеної роботи виступили із заявою про створення спеціального міжнародного трибуналу для Путіна. Про це повідомив голова Ком...