Влучили у ліцей, пошкодили житлові будинки: Окупанти вдарили по Харкову із С-300

Російські окупанти минулої ночі вкотре вдарили по Харкову. Про це 25 травня в Telegram повідомив міський голова Ігор Терехов, передають Патріоти України.

"Унаслідок прильотів по Слобідському району частково зруйнований ліцей. Пошкоджена прилегла багатоповерхівка, а також кілька авто", – написав мер.

Пізніше він уточнив, що ворог атакував комплексом С-300. Унаслідок влучання ракети частково зруйновано основну будівлю ліцею, зруйновано його майстерню, 31 автомобіль, вибиті шибки у кількох багатоповерхівках навколо. Постраждав і супермаркет поблизу.

Інформації про загиблих або поранених не надходило.


Надпотуга Європи долає наслідки 80-річної політики пацифікації: У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії

четвер, 25 червень 2026, 8:57

Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...

Росіяни імітують наступ на Харківщині: Що відбувається біля Козачої Лопані

четвер, 25 червень 2026, 8:39

Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...