"Вмерти за Путіна - це обов’язок": У Росії більше не приховують справжньої "мети" мобілізації

У Росії визнали справжню мету своєї так званої "спецоперації" проти України. Там також назвали основний обов'язок усіх росіян, передають Патріоти України.

За версією російських військкоматів, кожен громадянин РФ зобов'язаний "померти в Україні". Таку відповідь на запитання потенційного призовника дала співробітниця одного з російських військових комісаріатів, запис розмови опублікував 24 канал.

На аудіо зафіксовано телефонний дзвінок росіянина до військкомату. Чоловік цікавиться, що йому робити, якщо йому видали повістку.

"Йти до військкомату", – радить співробітниця військового комісаріату.

"Так а навіщо? Я не хочу помирати в Україні", – зауважує потенційний мобілізований.

"Це обов'язок усіх громадян Російської Федерації", – ошелешує росіянина відповіддю співрозмовниця.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...