Війна в Україні змінила світ: Міністр закордонних справ Швеції підписала заявку на вступ до НАТО

Глава МЗС Швеції Анн Лінде підписала заявку на вступ країни до Північноантлантичного альянсу Про це повідомляє SVT, передають Патріоти України.

"Це сприймається як велика, серйозна подія, як крок, який ми вважаємо найкращим для Швеції", - наголосила Лінде. Вона підкреслила, що заявка Швеції буде подана разом із заявкою Фінляндії.

Очікується, що за відповідне рішення парламент Фінляндії проголосує ввечері 17 травня. Напередодні уряд Швеції офіційно ухвалив рішення про подання заявки на членство в НАТО.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...