ВМС РФ перекинули до чорноморського узбережжя України ще одну субмарину

Підводний човен проекта 877 Палтус

У північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання армії РФ додатково посилено підводним човном. Про це йдеться у зведенні оперативного командування "Південь", оприлюдненому в ніч на понеділок, 4 липня, за підсумками 130-го дня війни, передають Патріоти України.

"Напоготові 28 ракет типу Калібр. 2 ВДК (великі десантні кораблі - ред.) нагадують про присутність у ворожих планах десантної операції", - зазначили захисники.
Командування закликає жителів України не нехтувати правилами дій під час повітряних тривог і не висвітлювати дії сил оборони на власний розсуд - без дозволу військового керівництва. Як повідомлялося, 30 червня із Севастополя в море було виведено п'ять підводних човнів із семи, що є у складі Чорноморського флоту Росії.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...