Увечері, у вівторок, 6 січня, у Бєлгородській області РФ прогриміли вибухи. Моніторингові канали повідомляють про ураження нафтобази. Інцидент стався у місті Старий Оскол, де місцеві джерела інформують про потужні вибухи, які спричинили пошкодження нафтобази, передають Патріоти України.
Губернатор Бєлгородської області Владислав Гладков близько 22:00 підтвердив удар по нафтобазі на території Старооскольського округу. За його словами, внаслідок детонації на території спалахнули кілька резервуарів. Попередньо, постраждалих немає. Пожежні розрахунки намагаються загасити пожежу на нафтобазі.
Тим часом користувачі мережі активно поширюють відеоматеріали, на яких видно значний масштаб пожежі.
OSINT-канали зазначають, що уражена була Старооскольська нафтобаза - один із найбільших постачальників пально-мастильних матеріалів у Бєлгородській області. Об'єкт розташований за 100 км від державного кордону України.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...