
Російські окупанти під час обстрілу Кривого Рогу на Дніпропетровщині пошкодили об’єкт гідравлічної інфраструктури. Окупанти під час обстрілу Кривого Рогу 14 вересня влучили в об’єкт гідравлічної інфраструктури. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав глава Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул, передають Патріоти України.
“Криворіжці, будь ласка дотримуємося спокою. Ситуація контролюється. Ці кончені тварі завдали удару по одному з об'єктів гідравлічної інфраструктури міста. Ми розуміємо, що робити. Подача води на населення вже почалася, якщо до вас вода не дійшла, то дійде найближчим часом. Більш детально писати не можу - читають орки”, - наголосив Олександр Вілкул.
Зазначимо, що, за даними обласної військової адміністрації, росіяни випустили по Кривому Рогу вісім ракет Х-22 з літаків стратегічної авіації. Зараз в місті кілька районів залишаються без води.
Також окупанти поцілили в об’єкт транспортної інфраструктури. Постраждалих внаслідок атаки немає.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...