
Понад два роки у Чорному горить газ зі свердловин на відтинку від західного узбережжя тимчасово окупованого Криму до острова Зміїний. Також з´являються нові осередки пожеж. Про це з посиланням на дані супутника Sentinel-2 повідомляє Центр журналістських розслідувань, передають Патріоти України.
Станом на 30 жовтня стовпи диму зафіксували на чотирьох із 14 об’єктів, а найдовше полум’я - з червня 2022 року.
"Уже третю осінь розташований приблизно за 50 кілометрів на схід від острова Зміїний один з трьох блок-кондукторів на Одеському газовому родовищі більше нагадує "вічний вогонь", - ідеться в повідомленні.
Сусідня морська льодостійка стаціонарна платформа почала диміти 10 серпня, і це відбулося тоді, коли ВМС ЗСУ у взаємодії з ГУР МОУ завдали ракетного удару по одній із захоплених росіянами морських платформ.
Після українських ударів компанія Чорноморнафтогаз, яка контролюється окупаційною владою Криму, оголосила про припинення експлуатації родовищ, що зменшило видобуток корисних копалин в тимчасово окупованому Криму на 28,1%.
Як ми вже писали, Сили спецоперацій ЗСУ знищили раділокаційну станцію росіян та обладнання, яке допомагало ворогу атакувати південь України дронами-камікадзе на одній з видобувних платформ у Чорному морі.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...