
Після атаки десятків безпілотників у російському Санкт-Петербурзі виникла пожежа, імовірно, горить нафтовий термінал, передають Патріоти України з посиланням на місцеві Telegram-канали.
Губернатор Ленінградської області РФ Олександр Дрозденко близько 4 ранку повідомив про 3 нібито "збитих" БпЛА над Ленобластю. Через дві години Дрозденко повідомив про атаку 30 дронів на Ленобласть.
Astra зазначила, що жителі Санкт-Петербурга повідомили про вибухи та пожежу в місті. Інші пабліки інформували про атаку на Петербурзький нафтовий термінал, публікуючи при цьому фото й відео пожежі.
Повторний наступ російських окупаційних військ із території Білорусі поки що є "абстрактними міркуваннями", адже в РБ не розміщено сил для реалізації такого задуму. На цьому етапі для Кремля більш пріоритетним завданням є окупація Донецької області, пе...
Як відомо, Україні для збиття російських ракет дуже бракує систем ППО Patriot і відповідних боєприпасів для них. Проте навіть якщо США погодиться надати нашій державі ліцензію на виробництво ракет для Patriot, це "не стане панацеєю" – вочевидь, що агре...