
Російські агресори атакували найбільший логістичний центр Novus у Києві. Четверо водіїв компаній-постачальників загинули. Про це повідомили в пресслужбі ритейлера, передають Патріоти України.
Водії постачальників Novus прибули на вигрузку товарів, зазначають в пресслужбі компанії. Ще п’ятеро людей зазнали поранень. Співробітники Novus, які перебували в укритті під час атаки, не постраждали.
«Ми висловлюємо співчуття родинам загиблих — це непоправна втрата, зокрема, для нашої команди», — зазначають у пресслужбі Novus. Компанія надасть необхідну допомогу постраждалим.
Зараз логістичний центр не функціонує. На місці працюють відповідні служби, а компанія оцінює масштаби збитків, які є значними, кажуть у пресслужбі Novus. Попри удар, дефіциту товарів у магазинах не буде, додають там. «Ми перебудовуємо логістичні маршрути та працюємо над тим, щоб забезпечити стабільну роботу всіх об'єктів мережі і в найкоротші терміни відновити роботу складу», — кажуть у Novus. Новий логістичний центр Novus відкрив у квітні 2024 року. Його площа — понад 50 000 кв.м.
У 2020 році для реалізації цього проєкту компанія взяла кредит у ЄБРР на суму $100 млн. Ці гроші планували інвестувати у будівництво складу, а також розвиток і оновлення мережі магазинів, зокрема куплених тоді роздрібних точок Billa.
Після відкриття власного логістичного центру, компанія закрила решту складів. Йдеться про сім центрів, зокрема, ще один власний логістичний центр в Київському регіоні.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...