
Українські захисники на Мар'їнському напрямку влучним ударом підбили ворожий ЗРК "Тор". Снаряд пробив отвір у броні ворожої машини якраз над місцем, де знаходиться механік-водій зенітної установки. Про чергову "демілітаризацію" окупантів розповів автор Telegram-каналу "Досье Шпиона", посилаючись на власні джерела, та оприлюднив фото зруйнованої російської техніки, передають Патріоти України.
Зазначається, що ворожу бойову машину наші бійці підбили в середині березня 2023 року. За словами автора каналу, удар по ЗРК "Тор" українські захисники завдали високоточним снарядом невеликого розміру. Броню було пробито, а снаряд прилетів просто "в руки" водію зенітного комплексу, внаслідок чого його ліквідовано на місці.
За інформацією джерела Telegram-каналу, підбитий "Тор" стоїть на озброєнні одного з полків 150-ї мотострілецької дивізії 8 ОА російської армії. Тепер після ремонту він послужить українським захисникам, які будуть нищити ворога його ж зброєю.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...