
Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Вчора привезли воду та залишили за 19 км від нас. Вивантажили між полями, які заміновані. Кому треба, той нехай іде", - розповів він.
За його словами, хто був ближче до цього вантажу, то ті "пішли і забрали всю воду". При цьому він зазначив, що доведеться десь просто якусь воду набрати, щоб попити. На що співрозмовниця відповіла, що так можна захворіти на дизентерію. У відповідь окупант заявив, що "ось така наша єб**ая російська армія". А та додала, що над російськими солдатами командування просто знущається.
Окупант зізнався, що готовий самовільно залишити частину. "Я більше сюда не поїду. Нехай на мене СОЧ подають (йдеться про самовільне залишення частини)", - сказав він.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...