
Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Вчора привезли воду та залишили за 19 км від нас. Вивантажили між полями, які заміновані. Кому треба, той нехай іде", - розповів він.
За його словами, хто був ближче до цього вантажу, то ті "пішли і забрали всю воду". При цьому він зазначив, що доведеться десь просто якусь воду набрати, щоб попити. На що співрозмовниця відповіла, що так можна захворіти на дизентерію. У відповідь окупант заявив, що "ось така наша єб**ая російська армія". А та додала, що над російськими солдатами командування просто знущається.
Окупант зізнався, що готовий самовільно залишити частину. "Я більше сюда не поїду. Нехай на мене СОЧ подають (йдеться про самовільне залишення частини)", - сказав він.
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...
Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...