
Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Вчора привезли воду та залишили за 19 км від нас. Вивантажили між полями, які заміновані. Кому треба, той нехай іде", - розповів він.
За його словами, хто був ближче до цього вантажу, то ті "пішли і забрали всю воду". При цьому він зазначив, що доведеться десь просто якусь воду набрати, щоб попити. На що співрозмовниця відповіла, що так можна захворіти на дизентерію. У відповідь окупант заявив, що "ось така наша єб**ая російська армія". А та додала, що над російськими солдатами командування просто знущається.
Окупант зізнався, що готовий самовільно залишити частину. "Я більше сюда не поїду. Нехай на мене СОЧ подають (йдеться про самовільне залишення частини)", - сказав він.
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...