
Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
"Вчора привезли воду та залишили за 19 км від нас. Вивантажили між полями, які заміновані. Кому треба, той нехай іде", - розповів він.
За його словами, хто був ближче до цього вантажу, то ті "пішли і забрали всю воду". При цьому він зазначив, що доведеться десь просто якусь воду набрати, щоб попити. На що співрозмовниця відповіла, що так можна захворіти на дизентерію. У відповідь окупант заявив, що "ось така наша єб**ая російська армія". А та додала, що над російськими солдатами командування просто знущається.
Окупант зізнався, що готовий самовільно залишити частину. "Я більше сюда не поїду. Нехай на мене СОЧ подають (йдеться про самовільне залишення частини)", - сказав він.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...