
У Кременецькому районі Тернопільщини стався витік аміаку через російську ракету, яку збили сили ППО. Мешканців району просять не пити воду з криниць та не ловити рибу! Людей просять не панікувати: за кілька днів ситуація стабілізується, інформують Патріоти України.
За словами голови Тернопільської ОВА Володимира Труша, вчора, 4 квітня, о 23:30 над Тернопільщиною збили російську ракету. Уламки впали на склад, де були мінеральні добрива. Там пошкодили шість резервуарів: залишки мінеральних добрив потрапили в ґрунт.
Спеціалісти кілька проводили заміру і не виявили істотного зростання кількості аміаку у ґрунті та воді. Але о 17:00 виявили дещо гірші показники на території, де впала ракета.
Саме тому мешканців, які проживають поблизу русла річки Іква Кременецького району просять не пити воду з криниць та не виловлювати рибу. Її можна використовувати як технічну.
Переживати не потрібно. За 3 – 4 дні ситуація стабілізується, заспокоюють експерти.
Екологічні наслідки не є критичним. За прогнозами екологів, протягом трьох-чотирьох днів ситуація стабілізується, – написав Володимир Труш.
Крім того, влада зробила кілька важливих рішень щодо цієї ситуації:
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...