Води в "ДНР" залишилося на три тижні: Арестович розкрив причину спроб окупантів взяти Слов'янськ

Тимчасово окуповані території Донецької області залишилися практично без води. Це стало однією з причин активізації бойових дій у напрямку Слов'янська. Про це повідомив радник голови офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України.

За його словами, 16 травня особа, що відповідає за водоканал так званої "ДНР", заявила, що води у регіоні залишилося усього на три тижні. Щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця.

"Витоки цього водоканалу знаходяться поруч зі Слов'янськом. І вони можуть туди прориватися, у тому числі, через цю причину. Бо там катастрофа. Там же система водопостачання дуже хитра. Вона починається під Слов'янськом, проходить через територію Донецької області, яку контролюють російські війська, і аж до Маріуполя", – коментує Арестович.

За його інформацією, нестача питної води вже відчувається в деяких населених пунктах області, які знаходяться під контролем окупантів. Там включають водопостачання лише на кілька годин на добу.

США більше не є нейтральним посередником, а разом з нами виступають за територіальну цілісність України,— Макрон (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:40

США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...

Росія задумала різке збільшення армії, але зіткнулася з серйозною проблемою, - ISW

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:30

Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...