
Тимчасово окуповані території Донецької області залишилися практично без води. Це стало однією з причин активізації бойових дій у напрямку Слов'янська. Про це повідомив радник голови офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України.
За його словами, 16 травня особа, що відповідає за водоканал так званої "ДНР", заявила, що води у регіоні залишилося усього на три тижні. Щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця.
"Витоки цього водоканалу знаходяться поруч зі Слов'янськом. І вони можуть туди прориватися, у тому числі, через цю причину. Бо там катастрофа. Там же система водопостачання дуже хитра. Вона починається під Слов'янськом, проходить через територію Донецької області, яку контролюють російські війська, і аж до Маріуполя", – коментує Арестович.
За його інформацією, нестача питної води вже відчувається в деяких населених пунктах області, які знаходяться під контролем окупантів. Там включають водопостачання лише на кілька годин на добу.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...