"Военные десятками выбегали из леса, страх в глазах был": Житель Ачинська розповів про вибухи (відео)

Дитина, яку чоловік вивіз з небезпечного району, не говорила від переляку.

Вибухи в Ачинську. Фото: соцмережі.

Житель Ачинська Михайло вивіз близько 30 осіб із зони вибухів. Чоловік почув різкий звук під час роботи і відправився перевірити, що трапилося. Зрозумівши серйозність ситуації, сів у машину і поїхав в селище Кам'янку. За словами очевидця, він з колегами близько 17:00 почули кілька ударів, сила яких з кожним вибухом наростала, передають Патріоти України.

"У нас почав падати чай з полиць ... була велика кількість пожежних машин, люди панікували, вибігали на трасу, але це був тільки початок ... військові просто біжать. Панікою це назвати не можна, але страх в очах був. Відкрив вантажний відсік, не знаю, скільки людей влізло, але скільки влізло, ми забрали", - описує Михайло.

Дитина, яку чоловік вивіз з небезпечного району, не говорила від переляку. Бабуся дівчинки розповіла, що в момент НП вони з онукою були в городі, від страшних розривів дитина замкнулася в собі. "Два рази вивіз військових, потім ще один фургон цивільних. Люди вибігали з лісу, намагалися врятуватися з дітьми на руках", - говорить очевидець.

До ранку 6 серпня детонація припинилася, проте в селищах все всіяне осколками снарядів і боєприпасами. Місцевих жителів просять нічого не торкатися - є небезпека вибуху. Влада каже, що одна людина вважається безвісти зниклою. У той же час ЗМІ дізналися, що в епіцентрі вибуху могли перебувати четверо військових, про долю яких нічого невідомо.

"Путін без жалю прощається з демократичними політиками – навіть якщо співпрацює з ними довго", - Портников

субота, 27 листопад 2021, 15:45

"Федеральна канцлерка Анґела Меркель висловила жаль через те, що до закінчення терміну її повноважень не вдалося провести зустрічі в «нормандському форматі». Німецька канцлерка докладала величезних зусиль, щоб ця зустріч відбулася і зрозуміло чому. Вон...

"Звуки просто сердцераздирающие": Жителів окупованого Донецька налякали дивні "прилёты с долгим эхом"

субота, 27 листопад 2021, 14:59

Донеччани в соцмережах пишуть про ранковий обстріл селища Трудівські Петрівського району непідконтрольного Україні Донецька, передають Патріоти України. «Трудовские очень сильно громко, ничего не пойму, выстрел рядом и почти около меня, прилет со свист...