Воєнком вирішив "всьо равно єму подихать!": У Магадані мобілізували чоловіка з другою стадією раку

У РФ під "часткову мобілізацію" потрапив онкохворий чоловік у ремісії. На його хворобу не звернули уваги і відправили з Магадану на військові збори.

Дружина мобілізованого Олена розповіла, що 22 вересня її чоловік, 44-річний Олексій Шешенін отримав повістку, незважаючи на те, що у нього – друга стадія онкологічного захворювання. Нині він перебуває у ремісії, але двічі на рік має проходити обстеження.

За її словами, чергове обстеження у нього призначено на 5 жовтня.

"У військкоматі Олексій подав медичну довідку і був упевнений, що серйозне захворювання — привід для відстрочення. Але на хворобу чоловіка ніхто не звернув увагу. Олексія не відпустили додому і одразу ж відправили літаком до іншого міста на збори", - пояснила росіянка.

Зазначається, що попри публічні звернення дружини мобілізованого, поки що Олексія не повернули.

РФ кидає на штурм кращі підрозділи: У Сухопутних військах розповіли про ситуацію під Бахмутом

вівторок, 28 березень 2023, 21:29

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається контрольованою, але російські загарбники кидають на штурм українських позицій свої кращі підрозділи. Про це повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України, передають Патріоти України. Загарбники продов...

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...