Воєнна обстановка на Донбасі буде залежати від ситуації в районі Ізюму, - військово-політичний оглядач


Військово-політичний оглядач "Інформаційного спротиву" Олександр Коваленко впевнений, що Харківська область буде вирішальною у деокупації Донбасу і саме зараз в Ізюмському районі знаходяться чисельні боєздатні групи окупаційних військ Таку думку він висловив в етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Донбаський плацдарм дуже залежить від ситуації, яка буде надалі в районі Ізюму. Саме зараз в Ізюмському районі сконцентровано біля 37 батальйоно-тактичних груп російських окупантів. І розвиток подій залежить від того, які будуть обставини у Харківській області. Якщо ми звільнимо саме північний та північно-східний напрямки від Харкова, то почнеться контрнаступ на південно-східному напрямку, тому це пряма загроза для Ізюма"- зауважив експерт.

Олександр Коваленко також зазначив, якщо окупанти залишаться у цьому районі, то через місяць вони опиняться в оточенні, відповідно, буде знищена найбільш боєздатна та найбільш численна група російських окупаційних військ.

Військовий оглядач додав: "Є цікавий момент стосовно Запорізької області в комплексі з Харківщиною. Якщо ми поглянемо на карту, то Харківська область буде вирішальною у деокупації Донбасу. В першу чергу, йде мова про Луганську область, потім про Донецьку. Але важливий фактор має і Запорізька область тому, що контрнаступ ЗСУ на південному напрямку Запоріжжя повністю може знищити всю логістичну систему окупанта".Коваленко підкреслив, що ми отримаємо два ворожих плацдарми, Херсонський та Донбаський, які залишаться після деокупації Запорізької області. До того ж у Запорізькій області активізувалася найчисельніша група російських окупаційних військ, вони не мають тактичних спроможностей та особового складу здійснювати наступ по широкому фронту, але можуть це робити по якомусь окремому напрямку.

"Звільнити" українців не вийшло: ЗСУ "денацифікували" 24-річного окупанта з Твері (фото)

середа, 10 серпень 2022, 23:54

Збройні сили України ліквідували ще одного російського окупанта. Щоб "звільняти" українців старший лейтенант Іван Критський пройшов шлях у 1,5 тисячі кілометрів – з Твері. Про "денацифікацію" загарбника повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер ЗСУ ...

Окупанти вдягнули протигази: В окупованому Донецьку після прильотів почалася пожежа на пивзаводі (фото, відео)

середа, 10 серпень 2022, 23:41

Увечері у середу, 10 серпня, у тимчасово окупованому Донецьку повідомили про прильоти на території пивного заводу у Калінінському районі. Почалася потужна пожежа, очевидці повідомляли про запах аміаку у повітрі. Відповідні кадри були опубліковані в мер...