Воєнний стан: Експерт спрогнозував, коли чоловікам дозволять виїжджати за кордон

В Україні триває воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії. Це автоматично означає, що лише деякі категорії чоловіків мають право на виїзд за кордон. Портал ТСН розбирався, чи зміниться такий стан речей найближчим часом, передають Патріоти України.

І, як припустив військовий експерт Петро Черник, говорити про тотальне відкриття кордонів для чоловіків можна буде нескоро. Одна з причин цього – оголошення часткової мобілізації в Росії. На думку експерта, відповідні обмеження мають логічні причини.

"Ми в стані війни. Захист своєї країни прописана в Конституції. Ворог виробляє величезну мобілізацію. Питання просте, логічне і зрозуміле - а де нам брати людей? Війна - мерзенне явище", - підкреслив він.

Також, за словами Чорниця, українським суспільством давно заволодів міф про те, що на війну повинні Вирушати в основному воїни-професіонали. На думку експерта, це твердження не відповідає дійсності. Оскільки йдеться про захист України, то війна - анітрохи вже не робота, а просте виконання обов'язку кожного громадянина, прописаного в Конституції.

Усі військовозобов'язані чоловіки зможуть залишати Україну, каже Черник, лише за однієї умови - коли закінчиться дія воєнного стану. Разом з ним припиниться загальна мобілізація і призов в армію.

"Я буду сс*ть на ваши могилы": Окупант-доброволець вибухнув погрозами у бік українців

вівторок, 28 березень 2023, 22:52

Окупант почав листування з їхнім фоловером. Зміст повідомлень - демонстрація того, що насправді в головах окупантів. До слова, цей рашист працює в кадетській школі вчителем ОБЖ. Іван Гринчак - окупант-доброволець из Сахалінської області РФ, який вируши...

В Україну ще не передавали: Після знищеного Abrams і тисячі Bayraktar у РФ заявили про збиття снаряду GLSDB

вівторок, 28 березень 2023, 22:15

У Міністерстві оборони Росії вчергове "знищили" західне озброєння, якого в Україні ще немає. Слідом за "підбитими" танками Abrams від США і німецькими Leopard 2, а також за "тисячами збитих" БПЛА Bayraktar, Москва прозвітувала про нібито збитий керован...