Воєнний стан: Експерт спрогнозував, коли чоловікам дозволять виїжджати за кордон

В Україні триває воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії. Це автоматично означає, що лише деякі категорії чоловіків мають право на виїзд за кордон. Портал ТСН розбирався, чи зміниться такий стан речей найближчим часом, передають Патріоти України.

І, як припустив військовий експерт Петро Черник, говорити про тотальне відкриття кордонів для чоловіків можна буде нескоро. Одна з причин цього – оголошення часткової мобілізації в Росії. На думку експерта, відповідні обмеження мають логічні причини.

"Ми в стані війни. Захист своєї країни прописана в Конституції. Ворог виробляє величезну мобілізацію. Питання просте, логічне і зрозуміле - а де нам брати людей? Війна - мерзенне явище", - підкреслив він.

Також, за словами Чорниця, українським суспільством давно заволодів міф про те, що на війну повинні Вирушати в основному воїни-професіонали. На думку експерта, це твердження не відповідає дійсності. Оскільки йдеться про захист України, то війна - анітрохи вже не робота, а просте виконання обов'язку кожного громадянина, прописаного в Конституції.

Усі військовозобов'язані чоловіки зможуть залишати Україну, каже Черник, лише за однієї умови - коли закінчиться дія воєнного стану. Разом з ним припиниться загальна мобілізація і призов в армію.

У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...