"Война уже проиграна! Вы идете на смерть!": Кримінальний авторитет із Москви звернувся до засуджених, яких набирають до ПВК "Вагнер" (відео)

"Этот "Вагнер", это ФСБ... Они вас толкают в блядский котел, из которого вы в жизни не выберетесь... Вы идете на смерть, остановитесь!", - закликає авторитет всіх російських засуджених

Російський кримінальний авторитет «Гриша Московський» абсолютно чітко роз'яснює засудженим про ПВК «Вагнер» та їхні перспективи у разі мобілізації, передають Патріоти України.

"Я вам скажу так, господа осужденные, ЧВК "Вагнер", это ФСБ, и вы поддаетесь на их провокации, они вас толкают в бл...кий котел, из которого вы в жизни не выберетесь", - попередив авторитет інших кримінальників.

За його словами, Україна вже почала наступати так, що може все звільнити: і Донбас, і Луганськ, і Донецьк: "Все! Уже все! Проиграна эта война.Режимом путинским она проиграна. Это признал весь мир. Вы идете на погибель! Вы идете на смерть! Остановитесь!".

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...