За словами екс-ватажка "ДНР", так звана "Новоросія" чекала Росію в 2014 році від Харкова до Одеси, проте, Росія не прийшла і настрої людей сильно змінилися.

Екс-командир підрозділів НЗФ «ДНР» Ігор Гіркін вважає, що в недалекому майбутньому Росію чекає війна з Україною. Про це він заявив в ефірі YouTube-каналу «Момент істини», передають
Патріоти України.За його словами, так звана «Новоросія» чекала Росію в 2014 році від Харкова до Одеси, проте, Росія не прийшла і настрої людей сильно змінилися: "Там, в Новороссии, настроения сильно изменились с 2014 года. Кто-то, может быть, и ждет, но многие очень разуверились и считают, что вот так, как, условно говоря, в Славянске и Донецке, считают, что спасибо, не надо. Никто не хочет ждать под артобстрелами, ждать, когда же прилетит российская авиация и разбомбит тех, кто бомбит жилые кварталы, потому что у самих нечем ответить".
При цьому сам Гіркін продовжує вірити, що війна між Росією і Україною все ж неминуча: «Так война все равно будет. Война с Украиной неизбежна. Но когда можно было победить даже не собственными силами, а реально, предоставив оружие, инструкторов и ресурсы местным активистам, это сделать побоялись. С тех пор ситуация очень сильно изменилась. А война все равно будет».
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...