Змусили голосувати на "референдумі": Українських військополонених з Оленівки Росія хоче кинути у "козачий батальйон" при "ДНР"

Російські військові злочинці задумали створити з українських військополонених, утримуваних в Оленівській колонії, "козачий батальйон" при терористах "ДНР". Про це повідомляє російський пропагандистський ресурс ТАСС, передають Патріоти України.

Цьому передували новини про нібито звернення 11 чоловіків і 23 жінок-військовослужбовців ЗСУ до бойовиків з проханням отримати паспорти терористичного формування "ДНР".

Ще 57 українських військовополонених з пропискою у Донецькій області змусили проголосувати на так званому "референдумі" за приєднання області до складу РФ. "Українські військовополонені, які утримуються у колонії в Оленівці, звернулися до "народної ради "ДНР" з проханням приєднатися до козачого батальйону імені Богдана Хмельницького, що формується", - пишуть пропагандисти з ТАСС.

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...

З України втекли близько 10 нардепів: Стефанчук сказав, чому в них не забрали мандати

понеділок, 28 листопад 2022, 13:49

Після початку масштабного вторгнення РФ із України втекли десять народних депутатів. Їх позбавлять зарплати й усіх державних посад, також вирішується питання про позбавлення мандатів. Про це 27 листопада розповів голова Верховної Ради України Руслан Ст...