Змусили голосувати на "референдумі": Українських військополонених з Оленівки Росія хоче кинути у "козачий батальйон" при "ДНР"

Російські військові злочинці задумали створити з українських військополонених, утримуваних в Оленівській колонії, "козачий батальйон" при терористах "ДНР". Про це повідомляє російський пропагандистський ресурс ТАСС, передають Патріоти України.

Цьому передували новини про нібито звернення 11 чоловіків і 23 жінок-військовослужбовців ЗСУ до бойовиків з проханням отримати паспорти терористичного формування "ДНР".

Ще 57 українських військовополонених з пропискою у Донецькій області змусили проголосувати на так званому "референдумі" за приєднання області до складу РФ. "Українські військовополонені, які утримуються у колонії в Оленівці, звернулися до "народної ради "ДНР" з проханням приєднатися до козачого батальйону імені Богдана Хмельницького, що формується", - пишуть пропагандисти з ТАСС.

Цинічна практика: Гуменюк розповіла, як окупанти намагаються сховати свої кораблі біля Криму

субота, 23 вересень 2023, 21:28

Російські загарбники з метою збереження своїх військових кораблів створили буферну зону в районі Керченської протоки. Там ворог сховав свої військові кораблі серед цивільних суден, аби вберегти їх від атак українських дронів та ракет, передають Патріо...

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...