Воїни ЗСУ під час боїв під Бахмутом знищили близько 80 окупантів і не тільки, - речник угруповання "Схід"

Минулої доби під час боїв поблизу Бахмута українські захисники ліквідували 80 окупантів. Ще 99 поранено, одного взято в полон. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі всеукраїнського телемарафону 28 травня, передають Патріоти України.

За його словами, в районі міста-фортеці сталося лише одне бойове зіткнення. "На сьогодні ми можемо констатувати, що напрямок, який останніми місяцями був найбільш активним, Бахмут, там ворог призупинив по суті свої атаки", – сказав офіцер.

Водночас противник продовжив вражати вогнем позиції Сил оборони України – зафіксовано 250 ударів різними типами та калібрами як ствольної, так і реактивної артилерії. "У відповідь наші війська також завдавали ударів. У результаті 80 окупантів знищено, 99 отримали поранення, один потрапив у полон. Знищені дві САУ "Нона", одна САУ "Гвоздика", станція РЕБ та польовий склад із боєприпасами", – повідомив Череватий.

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:

Казахстан змушений відчутно скоротити видобуток нафти та газу після українських ударів по російських переробних потужностях

субота, 27 червень 2026, 7:27

На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...