
Минулої доби під час боїв поблизу Бахмута українські захисники ліквідували 80 окупантів. Ще 99 поранено, одного взято в полон. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі всеукраїнського телемарафону 28 травня, передають Патріоти України.
За його словами, в районі міста-фортеці сталося лише одне бойове зіткнення. "На сьогодні ми можемо констатувати, що напрямок, який останніми місяцями був найбільш активним, Бахмут, там ворог призупинив по суті свої атаки", – сказав офіцер.
Водночас противник продовжив вражати вогнем позиції Сил оборони України – зафіксовано 250 ударів різними типами та калібрами як ствольної, так і реактивної артилерії. "У відповідь наші війська також завдавали ударів. У результаті 80 окупантів знищено, 99 отримали поранення, один потрапив у полон. Знищені дві САУ "Нона", одна САУ "Гвоздика", станція РЕБ та польовий склад із боєприпасами", – повідомив Череватий.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...