
Українські воїни висадили в повітря ще один ворожий склад боєприпасів. Цього разу поменшало снарядів у російських загарбників на Бахмутському напрямку, передають Патріоти України.
Відмінно "відмінусували" російський склад воїни 45-ї окремої артилерійської бригади у тісній співпраці з аеророзвідкою 56-ї окремої мотопіхотної бригади. Відео знищення боєприпасів супротивника опублікував командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.
"Воїни 45-ї ОАБр у співпраці з аеророзвідкою 56-ї ОМБр якісно відпрацювали по ворожому складу БК на Бахмутському напрямку. Чудова робота. Слава Україні!" – прокоментував він кадри.
На відео видно, що артилеристи завдають удару по ворожому складу БК, який загарбники розташували в одному з будинків українців. Після влучання склад загорівся, а згодом – почав детонувати.




Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...