"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України.

"Вони дійсно думали, що це буде для них легка прогулянка і без зайвої мороки захоплять Київ. І це була їх фатальна помилка. Опір українських захисників був набагато сильнішим, ніж вони того очікували", - пояснив він.

Блекберн зазначив, що ворожа тактика на східному фронті зазнала змін. "Зараз на сході ми бачимо, що вони змінили тактику: накопичили багато сил і наступають повільно, намагаючись продавити місцями прям в лобову. У них немає гнучкості, спостерігаються проблеми з логістикою, тому вони не можуть швидко наступати. Україна повинна використовувати їх слабкості", - підкреслив екс-спецназівець.

За його словами, "друга армія світу", якою вважається російська, знаходиться в жалюгідному стані. "Вони досі використовують тактику Другої світової війни... Українці вміло маневрують і використовують нетривіальну тактику. У той час як противник намагається воювати за старими радянськими лекалами... Путін не переможе Україну", - уклав Блекберн.

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...