Воювали за свою землю: Більшість загиблих в 2019 році бійців ЗСУ - вихідці зі східної України


У 2019 році в результаті бойових дій на Донбасі загинули понад 100 українських військовослужбовців. "Донбас.Реалії" склали карту, яка показує, звідки родом були загиблі українські солдати, передають Патріоти України.

Судячи по карті, в 2019 році найбільше солдатів втратила Дніпропетровська область – 16 осіб. У рідному краю – Донецькій області, за рік війна забрала життя 14 солдатів. Крім того, в боях загинуло 12 вихідців з Хмельницької області, за 11 людей з Львівської та Вінницької і 10 уродженців Луганщини.

Дев’ятьох захисників втратили Київська, Кіровоградська та Херсонська область, вісьмох осіб – Запорізька, Івано-Франківська, Миколаївська та Черкаська. В результаті ворожих обстрілів загинули 7 жителів Харківської та 6 Волинської областей. За п’ять українців з Рівненської, Сумської, Тернопільської та Чернігівської. 4 людини з Полтавської, по 3 – з Житомирської та Одеської, 2 з Закарпатської та 1 з Чернівецької.

“Тобто, росіяни вбивають в Україні не якихось западенців і нащадків Бандери, а насамперед нібито братських російськомовних жителів східної України”, – написав у себе в Twitter журналіст Денис Казанський.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: