
Українські десантники захопили під Ізюмом на Харківщині російських окупантів, серед яких був капітан, котрий командував взводом ПТРК. Він потрапив у полон не внаслідок бою, а через відсутність зв'язку під час "планового відходу" росіян, передають Патріоти України.
У розмові з українським військовим безлад в управлінні російською армією полонений окупант пояснив нескінченними нарадами замість бойової підготовки. Про це пише журналіст Юрій Бутусов.
"Десантники 80-ї бригади взяли під Ізюмом російського капітана, командира взводу ПТРК. Бою не було – в нього не було зв'язку, він із підрозділом відходив по трасі під час "планового перегрупування" і приїхав у полон, оскільки наші вже давно відрізали цей шлях. І ось наш капітан запитав росіянина: "А почему у вас такой бардак в управлении произошел?". На що отримав відповідь: "А потому, что у нас почти каждый день по три-четыре часа проходили совещания, воевать было некогда", – розповів Бутусов.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...