"Воювати було ніколи": Захоплений у полон російський капітан назвав головну проблему армії Путіна

Українські десантники захопили під Ізюмом на Харківщині російських окупантів, серед яких був капітан, котрий командував взводом ПТРК. Він потрапив у полон не внаслідок бою, а через відсутність зв'язку під час "планового відходу" росіян, передають Патріоти України.

У розмові з українським військовим безлад в управлінні російською армією полонений окупант пояснив нескінченними нарадами замість бойової підготовки. Про це пише журналіст Юрій Бутусов.

"Десантники 80-ї бригади взяли під Ізюмом російського капітана, командира взводу ПТРК. Бою не було – в нього не було зв'язку, він із підрозділом відходив по трасі під час "планового перегрупування" і приїхав у полон, оскільки наші вже давно відрізали цей шлях. І ось наш капітан запитав росіянина: "А почему у вас такой бардак в управлении произошел?". На що отримав відповідь: "А потому, что у нас почти каждый день по три-четыре часа проходили совещания, воевать было некогда", – розповів Бутусов.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...