"Воювати доведеться разом": Лукашенко повідомив про об'єднання армій РФ і Білорусі

Олександр Лукашенко заявив, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним взяти участь у військових навчаннях "Захід-2021". Він зазначив, що в Білорусі і Росії "союзна армія". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Белта".

За словами Лукашенка, Збройні сили двох країн хоч дуже схожі, але "злагодження має бути". "Ми разом повинні вчитися, тому, що воювати нам доведеться разом ... Ми з Путіним домовилися, що я беру під контроль основну частину навчань. Вона буде в Білорусі. У них на кількох полігонах будуть навчання. Він побуде на своєму полігоні, я - на своєму, забігаючи вперед. І ми подивимося наскільки готові і злагоджені збройні сили Росії і Білорусі", - заявив Лукашенко.

Примітно, що паралельно він анонсував і озброєння білоруської армії російським озброєнням, в тому числі, зенітними ракетними комплексами "С-400". Варто зазначити, що зближення Москви і Мінська відбулося на тлі внутрішньої нестабільності в Білорусі. Завдяки підтримці Кремля Лукашенко вдається утримувати владу в своїй країні, не дивлячись на масштабні протести. Відсутність інших союзників змушує його йти на поводу у влади Росії в питанні створення Союзної держави.

У Зеленського уточнили: Мільйони українців втратили компенсації на оплату комуналки

середа, 20 жовтень 2021, 21:10

Пільг на електроенергію не буде: стало відомо, чому 600 тисяч сімей українців. Незважаючи на фіксацію тарифу на електроенергію для населення, надання бюджетної компенсації тарифу на електроенергію для тих домогосподарств, який використовують цей ресурс...

Українські плавці вирішили бойкотувати Чемпіонат Європи, бо той відбувається у державі-агресорі

середа, 20 жовтень 2021, 21:05

Збірна України пропустить Чемпіонаті Європи 2021 року з плавання, який відбудеться в російській Казані. Про це повідомив президент Федерації плавання України Андрій Власков в інтерв'ю Суспільне Спорт, зазначають Патріоти України.. За словами Власкова, ...