Міністерство оборони РФ, яке тепер вербує російських ув'язнених замість "Групи Вагнера", пропонує їм контракт на 1,5 роки, замість колишніх 6 місяців. Про це розповіла голова фонду "Русь сидящая" Ольга Романова, передають Патріоти України.
Вона підтвердила, що зараз вербуванням ув'язнених займається саме Міноборони. "Почали підписувати контракти з ув'язненними не на 6 місяців, як це було досі, а на 18. Тобто вони розраховують воювати і наступного року", - зазначила правозахисниця.
За її словами, про нові строки тривалості контрактів їй повідомили джерела з колоній в Свердловській і Ярославській областях.
З літа минулого року російський олігарх Євген Пригожин почав активно вербувати в російських колоніях ув'язнених для участі у війні проти України. За даними Фонду "Русь сидящая", всього вдалося завербувати близько 50 тисяч осіб, з яких переважна більшість загинули, отримали поранення або просто розбіглися.
У лютому стало відомо, що Кремль позбавив Пригожина можливості вербувати нових ув'язнених. Через це "Група Вагнера" почала рекламувати себе в російському медіапросторі, пропонуючи записуватися в найманці вільним росіянам.
У березні Пригожин заявив, що з його "Групи Вагнера" додому довелося відпустити 5 тисяч колишніх ув'язнених, чий контракт закінчився.
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...