Воював ще із 2014-го: В Україні ліквідували командира танкового батальйону окупантів (фото)

На війні в Україні було ліквідовано командира танкового батальйону 6-ї танкової бригади російських окупаційних військ Олексія Некрасова. Раніше його бригада неодноразово світилася у складі контингенту окупантів на Донбасі у 2014-2016 роках. Про це повідомляє журналіст-розслідувач Іраклій Комахідзе, передають Патріоти України.

У РФ підтвердили загибель Некрасова некрологом. Знищений окупант народився у селі Пашино Афанасьєвського району Кіровської області.

Загарбник – випускник Челябінського танкового училища. Службу розпочав у Нижньому Новгороді. У 2009 році залишив армію і якийсь час працював у службі судових приставів Нижегородської області. У 2017 році був відновлений на військовій службі у складі 6-ї окремої танкової бригади Нижегородської області.


Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...