Воював в Абхазії: В Україні ліквідували екскомандира артилерійського полку ЗС РФ (фото)

Під час бойових дій в Україні ліквідували екскомандира російського 1065 артилерійського полку Олексія Коблова. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі активіст і волонтер Сергій Стерненко, передають Патріоти України.

Зазначається, що окупант командував артилерійським полком 98-ї Повітряної десантної дивізії з 2011 до 2016 року і брав участь у кількох війнах, які влаштовувала Російська Федерація.

втрати ЗС РФ, Олексій Коблов, війна РФ проти України, російські окупанти, втрати противника

Народився Олексій Коблов у місті Лівни 19 травня 1972 року. Після закінчення школи вступив до Коломенського вищого військового артилерійського командного училища, навчання в якому закінчив 1993 року і пов'язав своє життя з військовою справою.

Згідно з даними місцевого видання, російський окупант брав участь у бойових діях не тільки в Україні, а й в Абхазії та на Північному Кавказі.

"Нагороджений орденами Мужності, "За бойові заслуги", медаллю ордена "За заслуги перед Вітчизною" другого ступеня, медаллю Суворова", — йдеться в повідомленні. Зазначається, що смерть настала ще 1 листопада, однак за яких обставин і на якому напрямку — невідомо. Його тіло вже доставили в Росію і поховали.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...