Воля в обмін на 3 800 000 000: У СБУ пояснили, чому Коломойський не платить заставу, щоб вийти із СІЗО

Внесені як застава кошти мають мати легальне походження. Це може бути причиною, чому бізнесмен Ігор Коломойський досі не вніс заставу в 3,8 млрд грн, яка б звільнила його з-під варти.

За підрахунками Forbes, станом на вересень 2023 року статки Коломойського становили $835 млн. Тому 4 млрд грн на заставу – а це трохи більше ніж $100 млн – у бізнесмена та його оточення теоретично мають бути.

"Але офіційно він (Коломойський. – Ред.) не дуже заможний. Хто вам сказав, що в нього є такі легальні кошти?" – запитує LIGA.net співрозмовник в СБУ.

Теоретично такі суми могли бути у його партнерів – Геннадія Боголюбова, Михайла Кіпермана або Ігоря Палиці. Але той самий Кіперман в червні цього року також отримав підозру від БЕБ та СБУ і перебуває у Швейцарії.

"Хтось боїться, а хтось вже не бачить сенсу допомагати Коломойському", – розмірковує джерело в СБУ.

Фінляндія закликала ЄС негайно знайти гроші на зброю українцям. Є підстави для оптимізму

неділя, 3 березень 2024, 1:45

Міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен закликав Захід посилити військову підтримку України. Він підкреслив, що Європа не усвідомлює серйозності війни крізь призму історії та досі не надала Україні достатньої підтримки. Про це у суботу, 2 березня, він...

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...