"Володя не розуміє масштаби країни, в якій живе і керує": Гончаренко записав відеозвернення біля дому Зеленського

Нардеп записав відео під час пробіжки на свіжому повітрі, в той час як відео Зеленського було знято в спортзалі.

Олексій Гончаренко. Фото: УНІАН.

Депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко у відповідь на звернення президента Володимира Зеленського до народу, в якому він перерахував перемоги і досягнення своєї команди, записав своє відеозвернення. Як зазначив Гончаренко, він "провів детектор брехні для заяв Зеленського", передають Патріоти України.

Нардеп записав відео під час пробіжки на свіжому повітрі, в той час як відео Зеленського було знято в спортзалі. "Володя записав своє відеозвернення на біговій доріжці. А я ось, що скажу. Бігати краще на свіжому повітрі. Це і корисніше, і до людей ближче. Перевірено особисто!", - зазначив Гончаренко.

Гончаренко згадав, що президент заявив, що тарифи на газ знизилися на 7%, проте поставив ці слова під сумнів.

"Але чи то Зе не розповідають правду, то він не розуміє всю ситуацію. У жовтні ціна була 6 гривень за кубометр, в листопаді "уряд технократів" підвищив її практично на 15%, зараз зростання становить майже 30%. Дивна математика виходить: за фактом стрімке зростання тарифів, але президент наполегливо продовжує говорити про зворотнє", - зазначив Гончаренко.

Крім того, нардеп засумнівався в заяві президента про те, що за півроку його президентства куплено 950 квартир для переселенців. "Але, мабуть, Володя не розуміє масштаби країни, в якій живе і керує. У нас мільйони переселенців стикаються з житловими проблемами. І допомога в цьому питанні потрібно виводити на новий рівень, а не брати до уваги ці "сльози", - сказав політик.

Хіти тижня. "Почалась масована кампанія з вибілювання власників "Епіцентрів", - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 25 травень 2020, 10:00

В Україні Герегам навряд чи щось загрожує. Міцний перспективний бізнес розвиватиметься і далі на широкому полі, звільненому збанкрутілими конкурентами. "Судячи з усього, почалась масована кампанія з вибілювання Герег - для початку опубліковано інтерв'ю...

Хіти тижня. "Вірний піхотинець Путіна" у важкому стані: За життя Кадирова борються кращі вірусологи Москви

понеділок, 25 травень 2020, 9:00

Інфікування могло статися близько 2-3 тижнів тому, коли Кадиров відвідував хворого главу Урус-Мартанівського району Чечні. Госпіталізований через коронавірус глава Чечні Рамзан Кадиров знаходиться у важкому стані. Про це повідомили відразу кілька росій...