"Володя, ти скільки жити збираєшся": Лукашенко відреагував на ядерні погрози Путіна

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко потролив свого колегу російського диктатора Володимира Путіна. Лукашенко відреагував на ядерні загрози Путіна і запитав, Скільки глава Кремля ще планує жити. Про це повідомляє Generall SVR, передають Патріоти України.

Це сталося під час обіду, на якому були присутні кілька людей. Путін був ошелешений таким питанням і запитав, до чого воно було задано.

"Брязкання ядерною зброєю добре, коли це блеф, а якщо не блеф, то це самогубство. На це Путін сказав, що поки про це говорити рано і переклав тему. На відміну від Путіна, Лукашенко явно не збирається вмирати найближчим часом ні від онкології, ні від ядерної катастрофи, у нього на майбутнє великі плани", - йдеться в повідомленні.

Вони також обговорили визнання референдумів на окупованих територіях і визнання "нових територій", а також говорили про мобілізацію. Лукашенко пообіцяв Путін, що "обміркує все вдома".

За даними Telegram-каналу, Лукашенко вже кілька тижнів веде переговори з керівництвом США, Євросоюзу і декількох країн окремо. Це все відбувається через посередників. Повідомляється, що в цих переговорах намітився серйозний прогрес і воювати з усім світом Лукашенко явно не має наміру.

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...