"Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться": Порошенко заявив про кримінальний злочин Зеленського

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” звернувся до нинішнього президента Володимира Зеленського, заявивши, що його “ніхто не боїться”. Про це він сказав на засіданні суду 18 червня, зазначають Патріоти України.

Петро Порошенко впевнений, що сторона звинувачення змінила клопотання з арешту на особисте зобов’язання для того, щоб обмежити його пересування і не дати йому подорожувати “з метою мобілізувати світ на захист України”.

Він назвав незаконними 27 справ, які були порушені проти нього, а звинувачення, які йому висуває Офіс генпрокурора – нікчемними. Порошенко заявив судді, що варто “відправити їм це сміття” і діяти за законом.

Екс-президент звернувся до Зеленського з нагадуванням про те, що він і його команда – не вороги йому і їх не варто боятися.

“Володимире Олександровичу, дорогий мій, вас ніхто не боїться. Ні в цьому залі, ні на вулиці. І ваші укази про те, щоб посадити Порошенка, – це кримінальний злочин. І в Україні, і в Європі, і в світі”, – сказав колишній президент.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...