
Українським військовим, які героїчно тримають оборону Маріуполя та перебувають в оточенні переважаючих сил ворога, вдалося доставити військову допомогу. Вони вже понад місяць безперервно ведуть оборонні бої з російськими окупантами. Про це у Facebook повідомив голова фонду "Повернись живим" Тарас Чмут, передають Патріоти України.
Він зазначив, що допомогу в Маріуполь доставили не вперше і, як він сподівається, не востаннє. Чмут написав, що робота волонтерів не завжди публічна, проте ефективна, хоч не про все можна розповідати. А допомога новим кіборгам українського війська якнайкраще мотивує працювати.
"Я дуже хочу вірити, що Україні вдасться деблокувати місто та вивести тих чоловіків та жінок які понад місяць ведуть безперервні оборонні бої з переважаючим ворогом. Але ми обов‘зково переможемо. Це лиш питання часу", – додав Чмут.
Відеозвіт записав командир 1-го батальйону оперативного призначення полку "Азов" разом із побратимами. Він зазначив, що всі передані бійцям "подарунки" вже "роблять смерть ворогам".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...