Волонтери в манишках, чотири перерви за 12 годин: Як проводитимуть опитування від Зеленського

Опитувати будуть виключно тих, хто виходить із виборчої дільниці.

Оприлюднено деталі проведення гучного опитування президента України Володимира Зеленського у день виборів 25 жовтня, яке пройде в дещо нестандартному форматі, повідомляють Патріоти України.

Виборців біля дільниці зустрічатиме волонтер, щоб поставити запитання українцям, які вже проголосували. За даними документа, який опинився в розпорядженні журналістів, опитування виключає агітацію, тому питати будуть виключно тих, хто виходить із виборчої дільниці. Відповіді на питання будуть добровільними, тому взяти участь в анкетуванні зможуть тільки охочі.

Процедура запланована досить проста: виборець отримує анкету, заповнює її і опускає в спеціальну коробку. Волонтери будуть одягнені в однаковий спецодяг - білу манишку з логотипом і назвою опитування. Анкетування буде строго структурованим, в штат входитимуть обласні, регіональні координатори та волонтери.

Джерело: LB.ua

Хіти тижня. "Москалі докаталися": На трасі у РФ танк розірвав дулом бік фури, що проїжджала поруч (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 0:10

У РФ у танку під час перевезення на траку розвернуло башту, внаслідок чого дуло зачепило вантажівку, що проїжджала поруч. Відповідне відео оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. Як повідомляється, ДТП сталася під час пересування колони р...

Грізний винищувач 6-го покоління: Dassault та Airbus розблокували проєкт FCAS

неділя, 11 квітень 2021, 0:05

Європейські авіагіганти Airbus та Dassault змогли подолати розбіжності щодо повноважень у проєкті створення майбутнього бойового літака за програмою FCAS (Future Combat Air System). 2 квітня 2021 року компанії домовилися продовжити спільну роботу. Про ...