Волонтери в манишках, чотири перерви за 12 годин: Як проводитимуть опитування від Зеленського

Опитувати будуть виключно тих, хто виходить із виборчої дільниці.

Оприлюднено деталі проведення гучного опитування президента України Володимира Зеленського у день виборів 25 жовтня, яке пройде в дещо нестандартному форматі, повідомляють Патріоти України.

Виборців біля дільниці зустрічатиме волонтер, щоб поставити запитання українцям, які вже проголосували. За даними документа, який опинився в розпорядженні журналістів, опитування виключає агітацію, тому питати будуть виключно тих, хто виходить із виборчої дільниці. Відповіді на питання будуть добровільними, тому взяти участь в анкетуванні зможуть тільки охочі.

Процедура запланована досить проста: виборець отримує анкету, заповнює її і опускає в спеціальну коробку. Волонтери будуть одягнені в однаковий спецодяг - білу манишку з логотипом і назвою опитування. Анкетування буде строго структурованим, в штат входитимуть обласні, регіональні координатори та волонтери.

Джерело: LB.ua

"Стус прийде за тобою": Нацкорпус зірвав зустріч Медведчука з прихильниками у Миколаєві (відео)

середа, 21 жовтень 2020, 17:34

У Миколаєві активісти Нацкорпусу зірвали зустріч голови політради політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука із місцевими прихильниками та депутатами, передають Патріоти України. Зустріч мала відбутися вдень 21 жовтня в кіно...

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих