"Вона називала його "біблійним дияволом": Спадкоємці Шинейд О’Коннор вимагають від Трампа припинити використовувати її музику у передвиборчій кампанії

Спадкоємці Шинейд О’Коннор звернулися до Дональда Трампа з вимогою припинити використовувати під час виборчих заходів її версію пісні Nothing Compares 2 U. Про це пише CNN, передають Патріоти України.

У спільній заяві, опублікованій спадкоємцями Шинейд О’Коннор і її звукозаписуючим лейблом Chrysalis Records, йдеться, що співачці, яка народилася в Дубліні, було б «огидно і образливо» використання Трампом її версії пісні Prince Nothing Compares 2 U.

«Добре відомо, що Шинейд О’Коннор протягом усього свого життя дотримувалася суворого морального кодексу, який визначався чесністю, добротою, справедливістю та порядністю по відношенню до своїх ближніх.

Тому ми з обуренням дізналися, що Дональд Трамп використовує її культове виконання Nothing Compares 2 U на своїх політичних мітингах. Без перебільшення можна сказати, що Шинейд була б огидна, боляче та образливо, якби її робота була спотворена таким чином кимось, кого вона сама називала «біблійним дияволом». Як охоронці її спадщини, ми вимагаємо, щоб Дональд Трамп і його соратники негайно припинили використовувати її музику", — йдеться у висновку.

Представники Шинейд О’Коннор — не перші, хто звернувся до Трампа з вимогою припинити неправомірне використання музики у передвиборчій кампанії. Так, у 2020 році гурт Rolling Stones погрожував Трампу судовим позовом через його використання їхньої музики на мітингах. На Дональда Трампа скражилися R.E.M., Linkin Park. Адель та Aerosmith.

Ірландська співачка Шинейд О’Коннор раптово померла 26 липня 2023 року у віці 56 років у Лондоні. Розтин і подальше розслідування смерті Шинейд О’Коннор встановило, що співачка померла внаслідок природніх причин.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...