"Вона за вбивства українців": Популярна співачка жорстко висловилася на адресу Повалій (відео)

Українська співачка Ірина Федишин дала інтерв'ю програмі "Зірковий шлях", де висловила свою позицію щодо дій Таїсії Повалій. Та вже довгий час живе і працює в Росії, а після того, як РФ вторглася в її рідну Україну, вона продовжує давати концерти на території країни-агресора, передають Патріоти України.

"Вона проти свого народу. Якщо вона виступає там, підтримує цю владу - значить, вона за вбивства українців. Ну яка вона громадянка України? Ну, то приїжджай сюди, нехай тебе теж розстріляють", - висловилася Ірина.

Співачка додала, що українські артисти, які працювали на РФ, створили занадто багато проблем не тільки для нашої культури. "Сіяли тут "русский мир", співали російськомовні пісні, мало робили для української пісні, культури. Росіяни робили свої премії, а наші артисти туди носилися за преміями, тому що тут їм не вистачало... Росіяни спочатку зомбували наших людей культурою, а тепер заїхали танками", - резюмувала Ірина Федишин.

Ангара з боєприпасами там немає: Що росіяни знищили на заводі в Кременчуці

вівторок, 28 червень 2022, 22:28

Російським ударом заводу "Кредмаш" з виробництва дорожньої техніки у Кременчуці знешкоджено теплицю з огірками. Про це пише Російська служба ВВС, передають Патріоти України. У цьому контексті журналісти згадують вечірню заяву глави МЗС Росії Сергія Лав...

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...