"Вона ж дівчинка?": Суд конфіскував активи зрадника Сальдо, але не чіпав компанії дочки

Вищий антикорупційний суд конфіскував компанії та нерухомість російського колаборанта Володимира Сальдо, інформують Патріоти України.

Як зазначається в повідомленні Центру протидії корупції, йдеться про зареєстроване у Коростишівському районі ПАТ "Каштан". Підприємство займається видобутком декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю.

ВАКС конфіскував 30% транспортної компанії "Дельта сервіс". Крім того, конфіскували готель та триповерхову будівлю в Херсоні, будинок площею 226 квадратів в Херсоні, квартири в Херсоні та Одесі, апартаменти площею понад 300 квадратів в Ялті, квартиру і два паркомісця в Ореанді, кілька земельних ділянок та автомобіль Volvo XC.

Майно Сальдо, яке зареєстровано на його дочку, Ірину, суд конфісковувати не став. Зокрема не конфісковано зареєстроване в Херсоні ТОВ "Бебко"(мережа автосалонів, дилер автомобілів Volvo) та зареєстроване в Херсоні ТОВ "Конка", яке займається організацією дозвілля.

Гауляйтер Сальдо

Британський уряд у червні 2022 року заморозив активи Сальдо та заборонив йому в'їзд до країни.

Сальдо причетний до організації в Херсонській області російського псевдореферендуму. Коли російські військові захопили частину Херсонської області, Сальдо став так званим "головою" окупаційної "військово-цивільної адміністрації". Пізніше загарбники призначили його"виконуючим обов'язки губернатора".

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...

Привіт "Шахедам" і не тільки: Безпілотники ГУР атакують об'єкти ВПК у Татарстані, російські аеропорти припиняли роботу (відео)

четвер, 23 травень 2024, 18:55

В російській республіці Татарстан вдень 23 травня триває операція Головного управління розвідки МОУ з ураження об’єктів військово-промислового комплексу РФ за допомогою безпілотників. Про це пише "Українська правда" з посиланням на джерело в ГУР. За сл...