"Вони - іноземні громадяни": В "Артек" не пустили дітей з "ДНР"

Діти з дитячого оркестру, який функціонує в тимчасово непідконтрольному українському уряду Донецьку, перемогли в одному з російських конкурсів та були нагороджені путівкою в дитячий табір «Артек» в анексованому Криму. Однак потрапити в табір вони не змогли. Про це пишуть місцеві пабліки в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Керівництво дитячого табору перестрахувалося і завчасно повідомило, що, згідно з правилами в'їзду в РФ, табору заборонено приймати дітей з іноземних держав», - зазначають блогери.
Проблемою стало те, що не всі діти з ОРДО «встигли стати російськими громадянами» - тобто отримати російські паспорти. «Так зване "міністерство культури "ДНР", замість спроб вирішити питання і відправити діточок в табір, продовжує "ставити палки в колеса" і вимагає показати запрошення в паперовому вигляді з "Артека", - ображаються блогери з ОРДО.

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

Для нього "епоха бідності" закінчилася: "Слуга народу" прийшов в Раду в дорогій "армійській" куртці (фото)

середа, 22 вересень 2021, 12:59

Народний депутат України від фракції партії "Слуга народу" Олександр Кабанов з'явився в зал Верховної Ради в досить специфічній і відносно дорогій куртці. Парламентарія зняв фотокореспондент Роман Пєтушков, повідомляють Патріоти України. Так, Кабанов п...