"Вони будуть жити в постійному страху": Жителі Шебекіно даремно хіхікали з харків'ян, їм буде гірше, - Подоляк

Жителі Шебекіно даремно хіхікали з харків'ян, їм буде гірше, – Подоляк

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що хвилювання в російському Шебекіно - перший "дзвіночок" Кремлю, передають Патріоти України.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону заявив, що хвилювання, що відбуваються в російському Шебекіно через дії місцевих партизанів - це ворота війні, яка буде масштабуватися на інші території Росії.

Він вказав, що у РФ немає ресурсу довести війну до "фіналу" військовим шляхом, тому бойові дії триватимуть у міру деокупації територій і водночас будуть наростати в глибині Росії, а не тільки в прикордонних районах: "Тобто через Шебекіно війна вже повністю заходить у Російську Федерацію".

За словами радника глави ОП, війна "постукає" в Курську, Брянську, Бєлгородську, Ростовську області, й не тільки. Це та ціна, яку громадяни РФ заплатять за мовчазну згоду з діями Путіна. "Вони будуть жити в постійному страху, слухати виття сирен, чути падаючі авіаційні бомби", - підкреслив Подоляк.

Він вказав, що, безумовно, жертви серед цивільного населення будуть, але не тому, що Україні "так хочеться", а тому це невіддільний наслідок такого процесу, як "війна".

Радник глави ОП вказав, російські громадяни в Шебекіно тепер можуть повною мірою усвідомити, що відчували, наприклад, харків'яни, коли їм "на голови" кидали ракети. На цей момент Міноборони РФ вільно розміщує в цьому місті свої ракетні установки та іншу військову техніку, не усвідомлюючи, чим це обернеться для Путіна.

"Ось ці люди, які живуть в місті Шебекіно, припустимо, вони там хіхікали, ведучи своїх близьких, рідних та діток в школу або кудись ще, вони дивилися, як російська балістика (ракети С-300) атакували місто Харків, де точно такі ж люди вели своїх дітей за руку в школи. Вони хіхікали й говорили: "Так і треба цим українцям". Ось зараз вони все це будуть відчувати на своїй шкурі. Це не вина України, тому що російська армія буде з ними воювати так само як з українцями - вона буде знищувати території своїх міст через страх",- заявив він.

Речник ВМС ЗСУ розповіли, як далекобійні ATACMS допоможуть Силам оборони України

вівторок, 26 вересень 2023, 19:06

"Як точне озброєння з великою дальністю вона (ракета ATACMS – УНІАН) додає можливостей планування у розвитку бойових дій по прогресії", - сказав речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук під час брифінгу у медіацентрі "Україна-Одеса". Він додав, що будь-яке нове...

"Грошей треба, ви для нас вороги": Дружина окупанта спробувала пояснити, чому він пішов вбивати українців (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 18:52

Дружина полоненого російського окупанта заявила, що він прийшов на війну вбивати українців заради того, щоби заробити грошей. При чому вона зізналася, що її чоловік пішов на фронт не по мобілізаціі, а добровільно, передають Патріоти України. Також вона...